Центр дистанційного навчання

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 13:04, 20 грудня 2012, створена Євгенія Тимофєєва (обговореннявнесок) (Створена сторінка: {{Навчальний_структурний_підрозділ| нсп =<!-- Інститут дистанційного навчан...)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Центр дистанційного навчання
Абревіатура ІДН
Дата заснування 2001 р.
Засновники ДУ ЛП
Директор к.ф.-м.н., доцент, Романишин Борис Михайлович
Розташування (адреса) вул. Карпінського 2/4. м. Львів – 13, 79013; 1-й корпус, кімн. 312
Сторінка на lp.edu.ua http://lp.edu.ua/node/185
Власний сайт http://old.lp.edu.ua/index.php?id=idn
Інститут дистанційного навчання (ІДН), створений у Львівській політехніці у 2001 році, об'єднав у своїй структурі заочний факультет та екстернат. Одночасно з цим на вимоги часу створюється нова структура дистанційного навчання.
З моменту створення до сьогоднішнього дня колективом Інституту проведений великий обсяг робіт, який дозволив впорядкувати і привести до вимог сьогодення всі форми навчання.
Методичною радою Інституту та деканатами започатковано серію спеціалізованих конспектів лекцій, підручників та посібників під назвою «Дистанційне навчання», видання яких сьогодні перевищило 150 назв. Крім цього, студенти Інституту отримали можливість весь навчально-методичний матеріал отримувати в електронній версії.
В Інституті створено електронну базу даних супроводу навчального процесу - від навчальних карток студентів чи екстернів до розкладу занять та контролю за ним. Все це об'єднано в єдину мережу, доступ до якої має кожен з трьох деканатів.

Підрозділи

Деканат дистанційного навчання

Деканат екстернату

Деканат заочного навчання

Ознайомча інформація про інститут