Іванишин Любомира Романівна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 10:53, 2 березня 2015, створена Валерій Куріленков (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Іванишин Любомира Романівна
Ivanushun.jpg
старший викладач
Дата народження 1948 р.
Громадянство Україна
Alma mater Львівський ордена Леніна політехнічний інститут
Дата закінчення 1974 р.
Спеціальність «економіка та організація машинобудівної промисловості».
Галузь наукових інтересів Організація обліку і звітності у бюджетній сфері та та пошук резервів зменшення собівартості промислової продукції підприємства.
Кваліфікаційний рівень інженер - економіст
Поточне місце роботи кафедра обліку і аудиту, Інститут підприємництва та перспективних технологій , Національний університет «Львівська політехніка».

Васькович Ірина Мирославівна — старший викладач кафедри обліку і аудиту, Інституту підприємництва та перспективних технологій, Національного університету «Львівська політехніка».

Загальна інформація

Дата народження 1948 р.

Освіта

1974 — закінчила Львівський ордена Леніна політехнічний інститут за спеціальністю економіка та організація машинобудівної промисловості і отримала кваліфікацію інженера-економіста.

Професійна діяльність:

1974-1996 — науково-дослідна лабораторія при кафедрі економіки і організації хімічної промисловості та енергетики Державного університету «Львівська політехніка».

1996-2004 — викладач кафедри економіки і організаціїхімічної промисловості та енергетики Державного університету «Львівська політехніка» (дисципліни: Статистика, Економіка підприємства, Організація виробництва, Управління матеріальними ресурсами, Підприємництво і маркетинг).

З 2004 по даний час — старший викладач кафедри обліку іаудиту Інституту підприємництва та перспективних технологій при Національному університеті «Львівська політехніка».

Педагогічна діяльність

Курси, які викладає:

 • «Контроль і ревізія»,
 • «Управлінський облік»,
 • «Організація обліку»,
 • «Облік у бюджетних організаціях».

Наукові інтереси

Організація обліку і звітності у бюджетній сфері та та пошук резервів зменшення собівартості промислової продукції підприємства.

Вибрані публікації

 1. «Ціноутворення у зовнішньоекономічній діяльності». Матеріали міжнародної науково-практичної конференції «Маркетинг та логістика в системі менеджменту». — Львів: Вид-во «Львівська політехніка» 1996.
 2. «Впровадження ФВА —мобілізація внутрішніх резервів підприємства». Збірник науково-прикладних проблем «Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку» — Львів. — ДУ «Львівська політехніка», 1996.
 3. Організація виробництва та підприемництво : Метод. вказівки до викон. курс. роботи для студ. спец. «Хім. технологія важкотопних і неметалічних матеріалів» / Нац. ун-т «Львів. політехніка» ; Уклад.: Н.С. Гронська, О.С. Мельниченко, М.В. Білик,Л.Р. Іванишин. — Л. : Вид-во «Львів. політехніка», 2003. — 20 с. —Бібліогр.: с. 19 (5 назв).
 4. Організація,планування та підприемництво : Метод. вказівки до викон. курс. роботи для студ.хім.-технол. спец. / Нац. ун-т «Львів. політехніка» ; Уклад.: М.В. Білик, О.С.Мельниченко, Л.Р. Іванишин. — Л. : Вид-во «Львів. політехніка», 2003. — 12 с.
 5. Оцінка ефективності виробничих інвестицій : Метод. вказівки до викон. практ. завдання з курсу «Економіка та орг. хім. вир-в» для студ. спец. 6.0916 «Хім. технологія та інженерія» / Нац. ун-т «Львів.політехніка» ; Уклад.: О.С. Мельниченко, Н.В. Чорнописька, Л.Р. Іванишин. — Л.: Вид-во «Львів. політехніка», 2003. — 12 с. — Бібліогр.: с. 11 (3назви).
 6. Хімічна технологія важкотопних і неметалевих матеріалів : Метод. вказівки до викон.організац.-екон. частини диплом. проекту для студ. спец. «Хім. технологія важкотоп. і неметал. матеріалів». Спеціалізація «Технологія в’яжучих речовин івиробів на їх основі» / Нац. ун-т «Львів. політехніка» ; Уклад.: М.В. Білик,О.С. Мельниченко, Л.Р. Іванишин, О.Я. Кобилюх. — Л. : Вид-во «Львів.політехніка», 2003. — 19 с. — Бібліогр.: с. 18 (6 назв).
 7. «Організація матеріально-технічного забезпечення виробництва, як об’єкт логістичних рішень»,Вісник НУ «Львівська політехніка», «Логістика», — 2004.

Контакти

вул. Горбачевського, 18, м. Львів, 79044; 32-й корпус, кімн. 408

Tел. +38 (032)258-25-91

E-mail: oakafedra@rambler.ru