Хазратова Нігора Вікторівна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Хазратова Нігора Вікторівна
Hazratova N.V.jpg
Дата народження 1967 рік
Місце народження м. Душанбе (Таджикистан)
Громадянство Україна
Alma mater Московський державний університет ім. М.В. Ломоносова
Дата закінчення 1990 р.
Науковий ступінь доктор психологічних наук
Дата присвоєння н.с. 2005 р.
Вчене звання професор
Поточне місце роботи кафедри теоретичної та практичної психології , Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

Хазратова Нігора Вікторівна — доктор психологічних наук, професор кафедри теоретичної та практичної психології , Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

Освіта

  • З 1979 року навчалася у Москві, у Центральній середній спеціалізованій музичній школі при Московській консерваторії ім. П.І. Чайковського.
  • По завершенні цієї школи вступила на факультет психології Московського державного університету ім. М.В. Ломоносова. У 1990 році завершила навчання на вказаному факультеті і вступила до аспірантури Інституту психології Російської Академії наук (м. Москва).

Захистила кандидатську дисертацію з психології творчості у 1994 році.

У 2005 році захистила докторську дисертацію з соціальної психології в Інституті психології ім. Г.С. Костюка (м. Київ).

Професійна діяльність:

  • З 1994 року працювала у Волинському національному університеті ім. Лесі Українки (на посадах старшого викладача і доцента).
  • З 2004 року — у Житомирському державному університеті ім. Івана Франка (на посаді декана соціально-психологічного факультету).
  • У 2014-15 рр. працювала завідувачем лабораторії методології психосоціальних та політико-психологічних досліджень Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України.

Хазратова Н.В. брала активну участь як у державній атестації студентів, так і в атестації наукових кадрів. Працювала головою ДЕК зі спеціальності «Практична психологія» у Житомирському державному університеті ім. Івана Франка, а також головою ДЕК зі спеціальності «Соціальна робота» у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. У 2014-15роках головувала у ДЕК зі спеціальності «Психологія» у Львівському національному університеті ім. Івана Франка.

Хазратова Н.В. входила до спеціалізованих вчених рад по захисту кандидатських і докторських дисертацій в Інституті соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук (Д26.457.01); у Київському університеті імені Бориса Грінченка (К26.133.04), у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (Д26.001.26).


Вибрані публікації:

Хазратова Нігора Вікторівн є авторкою 62 статей, монографії «Психологія відносин особистості й держави», співавторкою посібника «Основи соціальної психології», підготовленого колективом Інституту соціальної та політичної психології НАПН України.

Контакти

вул. Князя Романа 1-3, м. Львів, 79000; 19 корпус

Тел.: +38 (032) 258-31-01

E-mail: TPP_INPP@ukr.net