Пуцята Ірина Степанівна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Пуцята Ірина Степанівна
IMG 5538.jpg
Пуцята Ірина Степанівна
Alma mater Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет журналістики
Дата закінчення 2013 р.
Спеціальність Журналістика
Галузь наукових інтересів Синергія слова і зображення телевізійного контенту; семіотика телебачення; новинний контент; медіаграмотність
Кваліфікаційний рівень Магістр
Поточне місце роботи кафедра журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка»

Пуцята Ірина Степанівна - старший викладач кафедри журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

Освіта

 • З 2008 до 2013 рр. навчалася на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.
 • 2013 року вступила в аспірантуру Львівського національного університету імені Івана Франка.

2013 року вступила в аспірантуру Львівського національного університету імені Івана Франка, де навчається і зараз. Тема дисертації: «Телевізійна комунікація: семіотико-синергетичний аспект».

Професійна діяльність

 • 2013-2021 рр. – асистент кафедри журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».
 • З серпня 2021 р. — старший викладач закладу вищої освіти кафедри журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

Викладає дисципліни

 • Психологія журналістської творчості
 • Журналістська майстерність, частина 3
 • Журналістська майстерність, частина 4


Наукові зацікавлення

Шоктеймент, інфотеймент на телебаченні; фейкова інформація у ЗМІ; сучасна трансформація жанрів у ЗМІ; психологічні методики впливу телебачення; синергія на телебаченні; знакова система та її значення у тележурналістиці.

Наукова діяльність

 1. Семінар педагогічних знань, кафедра педагогіки та соціального управління НУ «Львівська політехніка», 2016-2017 рр.
 2. Семінар «Фактчек як інструмент протидії маніпуляціям та фейкам. Методика впровадження у навчання», Асоціація з міжнародних питань(Чеська Республіка), 13-14 квітня 2018 р.
 3. Семінар «Як зрозуміло писати про медичну реформу», Академія української преси, 7-8 червня 2018 р.
 4. Семінар «Світові стандарти журналістики в умовах виборів», Академія української преси, 31 травня -1 червня 2019 р.
 5. Семінар «Дані з реєстрів та кадастрів у роботі журналіста-розслідувача», Асоціація з міжнародних питань(Чеська Республіка), 9-25 березня 2021 р.
 6. «Професійно-педагогічна мобільність викладача закладу вищої освіти», кафедра педагогіки та інноваційної освіти ІППО НУ «Львівська політехніка», 5 квітня - 30 квітня 2021 р.
 7. «Творче навчання і навчання творчості як напрям розвитку сучасної педагогіки», кафедра педагогіки та інноваційної освіти ІППО НУ «Львівська політехніка», 5 квітня - 30 квітня 2021 р.
 8. «Інтелектуальна власність науково-педагогічного працівника у технічному закладі вищої освіти: теоретичні аспекти та практичне використання», кафедра педагогіки та інноваційної освіти ІППО НУ «Львівська політехніка», 4 травня - 31 травня 2021 р.
 9. Сертифікування електронного навчально-методичного комплексу «Психологія журналістської творчості» у Віртуальному середовищі Львівської політехніки, 10 червня 2021 р.
 10. Керівництво курсовими науковими роботами.


Науковий доробок

https://scholar.google.com.ua/citations?user=MJiH21oAAAAJ&hl=uk

Контакти

вул. Князя Романа 1-3, 7900, Львів; 20-й корпус, кімната 108.

Тел.: (032) 258-31-03

E-mail: iryna.s.putsiata@lpnu.ua

Профіль у фейсбуці: https://www.facebook.com/ira.putsyata