Коваль Ігор Мирославович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Коваль Ігор Мирославович
Коваль Ігор Мирославович.jpg
к.ю.н., доцент
Дата народження 8 квітня 1991 року
Громадянство Україна
Alma mater Львівський державний університет внутрішніх справ
Дата закінчення 2012 р.
Спеціальність «Правознавство»
Кваліфікаційний рівень юрист
Науковий керівник доктор юридичних наук, професор Сливка Степан Степанович, Національний університет «Львівська політехніка»
Поточне місце роботи Національний університет «Львівська політехніка», Інститут права, психології та інноваційної освіти , Кафедра теорії права та конституціоналізму


Коваль Ігор Мирославович — кандидат юридичних наук, доцент, голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, заступник декана бакалаврату кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти , Національного університету «Львівська політехніка»

Освіта

У 2012 році закінчив з відзнакою бакалавра Львівського державного університету внутрішніх справ. У 2013 році закінчив з відзнакою магістратуру Національний університет «Львівську політехніку». Спеціальність – правознавство.

У 2014 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «історія» та здобув кваліфікацію історик. Викладач історії.

У 2018 році захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему: «Метаантропологія менталітету: правовий вимір».

Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор Сливка Степан Степанович, Національний університет «Львівська політехніка», завідувач кафедри теорії, історії та філософії права


Професійна діяльність

З 2014 року — на посаді асистента кафедри теорії, історії та філософії права навчально-наукового Інституту права, психології та інноваційної освіти НУ «Львівська політехніка».

З 2018 року — на посаді доцента кафедри теорії, історії та філософії права навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти НУ «Львівська політехніка».

Навчально-методична робота.

Викладає навчальні дисципліни

  • «Філософія права»
  • «Юридична компаративістика»

Здійснює керівництво дипломними роботами.


Контакти

вул.Князя Романа 1-3, 79000, Львів; 19 -й корпус, кімната 309

E-mail: tfp2014@i.ua